Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου και τα κανάλια που θα μπορέσουμε να παρακολουθήσουμε το παγκόσμιο ποδοσφαιρικό υπερθέαμα.

Είστε έτοιμοι; Το Μουντιάλ στο Κατάρ αρχίζει…

Αντίστροφα μετράμε πλέον για την έναρξη του Μουντιάλ καθώς την αυλαία ανοίγει την Κυριακή 20/11 η αναμέτρηση του Κατάρ απέναντι στο Εκουαδόρ.

Δείτε όλο το πρόγραμμα

 Φάση των ομίλων

ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20 Νοεμβρίου

  • 18:00 Κατάρ – Εκουαδόρ (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Bayt, Al Khor) – ΑΝΤ1

Δευτέρα 21 Νοεμβρίου

  • 15:00 Αγγλία – Ιράν (2ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 18:00 Σενεγάλη – Ολλανδία (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 21:00 ΗΠΑ – Ουαλία (2ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1

Τρίτη 22 Νοεμβρίου

  • 12:00 Αργεντινή – Σαουδική Αραβία (3ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1+
  • 15:00 Δανία – Τυνησία (4ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 18:00 Μεξικό – Πολωνία (3ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 21:00 Γαλλία – Αυστραλία (4ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) – ΑΝΤ1

Τετάρτη 23 Νοεμβρίου

  • 12:00 Μαρόκο – Κροατία (6ος όμιλος), (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) – ΑΝΤ1+
  • 15:00 Γερμανία – Ιαπωνία (5ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 18:00 Ισπανία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 21:00 Βέλγιο – Καναδάς (6ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1

Πέμπτη 24 Νοεμβρίου

  • 12:00 Ελβετία – Καμερούν (7ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) – ΑΝΤ1+
  • 15:00 Ουρουγουάη – Νότια Κορέα (8ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 18:00 Πορτογαλία – Γκάνα (8ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 21:00 Βραζιλία – Σερβία (7ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1

ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή 25 Νοεμβρίου

  • 12:00 Ουαλία – Ιράν (2ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1+
  • 15:00 Κατάρ – Σενεγάλη (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 18:00 Ολλανδία – Εκουαδόρ (1ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 21:00 Αγγλία – ΗΠΑ (2ος όμιλος) , (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) – ΑΝΤ1

Σάββατο 26 Νοεμβρίου

  • 12:00 Τυνησία – Αυστραλία (4ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) – ΑΝΤ1+
  • 15:00 Πολωνία – Σαουδική Αραβία (3ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 18:00 Γαλλία – Δανία (4ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) – ΑΝΤ1
  • 21:00 Αργεντινή – Μεξικό (3ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1

Κυριακή 27 Νοεμβρίου

  • 12:00 Ιαπωνία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1+
  • 15:00 Βέλγιο – Μαρόκο (6ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+
  • 18:00 Κροατία – Καναδάς (6ος όμιλος),…